Wydział Lekarsko-Dentystyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza na Konferencję poświęconą wybranym zagadnieniom ze stomatologii estetycznej, którą poprowadzi dr Rafael da Silva Beolchi 30 listopada w Warszawie.

Miejsce: 

Sala wykładowa im. prof. Ludwika Paszkiewicza, ul. Chałubińskiego 5.

Program:

9.30- 11.30: Właściwości optyczne zębów i kompozytów. Jakie właściwości kompozytów są kluczowe do uzyskania „niezauważalnego” wypełnienia?

11.30- 11.45: Przerwa

11.45– 13.30: Współczesne podejście do doboru koloru. Zastosowanie licówek Uveneer metodą bezpośrednią.

13.30- 14.00: Dyskusja

O wykładowcy: 

Dr Rafael Beolchi jest wykładowcą w wielu szkołach i stowarzyszeniach dentystycznych oraz na międzynarodowych konferencjach. Jest koordynatorem i nauczycielem programu Stomatologii Estetycznej APCD. Jest wykładowcą na kursie specjalizacyjnym stomatologii estetycznej w Sanitas Institute. Specjalizuje się w bezpośrednich odbudowach kompozytowych w odcinkach przednich i bocznych i prowadzi wiele warsztatów na ten temat w Europie, Brazylii, Azji i Ameryce Południowej. Laureat wielu prestiżowych nagród, autor licznych prac naukowych.

Organizatorzy:

Zakład Propedeutyki i Profilaktyki Stomatologicznej WUM, Ultradent.

Wstęp wolny dla członków PTS, pracowników i studentów WUM. Pozostałe osoby proszone są o rejestracje na info@dornwell.pl lub przez formularz poniżej.