There is nothing to show here!
Slider with alias yt not found.

Wypełnij formularz aby zarejestrować się już teraz, ilość miejsc ograniczona!

  Lekarz dentystaHigienistkaDealer

  Po przesłaniu formularza otrzymasz e-mail z linkiem do webinaru.

  W przypadku braku wiadomości zwrotnej prosimy o sprawdzenie czy e-mail nie wpadł do spamu.

  Tematyka wykładu

  Bezpośrednie odbudowy estetyczne mogą wydawać się trudne, ale nie musi tak być! Kluczowe znaczenie ma poznanie właściwości optycznych naturalnych zębów i roli, jaką odgrywa nie tylko barwa, ale również właściwa przezierność.
  Ten kurs w prosty sposób przedstawia te zjawiska optyczne, pozwalając lekarzom praktykom diagnozować i odbudowywać naturalne zęby w sposób przewidywalny i z dużą pewnością siebie. Doprowadzi to do lepszych efektów, zarówno pod względem estetycznym, jak i ekonomicznym.
  • Właściwe określanie i odtwarzanie koloru i przezierności
  • Poznanie parametrów kluczowych dla estetycznej odbudowy
  • Uproszczone techniki wykonywania odbudowy warstwowej z użyciem kilku kolorów
  • Omówienie krok po kroku prawidłowego wykańczania i polerowania wypełnień
  • Praktyczne wskazówki dotyczące materiałów i procedur

  O wykładowcy

  Dr Rafael Beolchi jest absolwententem  Uniwersytetu Medycznego w Sao Paulo, oraz Institute of Energetic and Nuclear Research.  Jest wykładowcą w wielu szkołach i stowarzyszeniach dentystycznych, między innymi w FACOP w Sorocaba, oraz Union Health Academy w Sao Paulo. Jest koordynatorem i nauczycielem programu Stomatologii Estetycznej APCD w Sao Paulo, oraz wykładowcą na kursie specjalizacyjnym stomatologii estetycznej w Sanitas Institute. Specjalizuje się w wybielaniu zębów i bezpośrednich odbudowach kompozytowych. Prowadzi  wykłady i warsztaty w  Europie, USA,  Brazylii, Azji, oraz Ameryce Południowej. Laureat wielu prestiżowych nagród, autor licznych prac naukowych. Współautor podręczników akademickich.  Członek Komitetu Redakcyjnego licznych magazynów naukowych.