Wypełnij formularz aby zarejestrować się na webinar “Tajniki polimeryzacji światłem. Klucz do trwałych wypełnień” dr Rafaela Beolchi.

📅 dzisiaj (27.05.2020)

🕐 godz. 20.00

🗣 Prowadzący: dr Rafael Beolchi. Wykład w j. angielskim tłumaczony na j. polski.

  Lekarz dentystaHigienistkaDealer

  Po przesłaniu formularza otrzymasz e-mail z linkiem do webinaru.

  W przypadku braku wiadomości zwrotnej prosimy o sprawdzenie czy e-mail nie wpadł do spamu.

  Tematyka wykładu

  – Istota mocy, poziomu napromieniowania, kolimacji, długości fali
  – Jak długo należy polimeryzować? Ocena parametrów i podejmowanie właściwych decyzji.
  – Implikacje i skutki kliniczne prawidłowej (lub błędnej) procedury polimeryzacji światłem
  – Niepowodzenia w odbudowach kompozytowych: czy wypełnienia mają być niezniszczalne? Jaki poziom ich starzenia się możemy zaakceptować?

  O wykładowcy

   Dr Rafael Beolchi jest absolwententem  Uniwersytetu Medycznego w Sao Paulo, oraz Institute of Energetic and Nuclear Research.  Jest wykładowcą w wielu szkołach i stowarzyszeniach dentystycznych, między innymi w FACOP w Sorocaba, oraz Union Health Academy w Sao Paulo. Jest koordynatorem i nauczycielem programu Stomatologii Estetycznej APCD w Sao Paulo, oraz wykładowcą na kursie specjalizacyjnym stomatologii estetycznej w Sanitas Institute. Specjalizuje się w wybielaniu zębów i bezpośrednich odbudowach kompozytowych. Prowadzi  wykłady i warsztaty w  Europie, USA,  Brazylii, Azji, oraz Ameryce Południowej. Laureat wielu prestiżowych nagród, autor licznych prac naukowych. Współautor podręczników akademickich.  Członek Komitetu Redakcyjnego licznych magazynów naukowych.